Gdzie znaleźć kredyty bez bik i krd ?

Najłatwiej o pieniądzach rozmawia się tym, którym nigdy nie brakuje do pierwszego. W pozostałych przypadkach często bywa to temat tabu. Polacy gonią inne narody i zapożyczają się na potęgę. Nie mowa tutaj tylko i wyłącznie o mieszkania czy domach, bo wiadomo że dziś bez kredytu hipotecznego trudno o kupno własnej nieruchomości,ale o mniejsze kredyty i pożyczki.

Niestety banki coraz częściej nawet tych drobnych sum nam odmawiają, bowiem twierdzą, że nie jesteśmy wiarygodnymi pożyczkobiorcami. Ci, którzy mają czas mogą wyrobić sobie pozytywną historię kredytową, poprawić zdolność kredytową. Jednakże jeśli tego czasu brakuje, a pieniądze są nam potrzebne na już, to zawsze można skorzystać z alternatywnego wyjścia czyli pożyczek pozabankowych. Dobrze, że takie w ogóle istnieją, że rynek finansowy zmienia się z roku na rok, poszerza swoją działalność, pojawiają się nowe instytucje pozabankowe, firmy pożyczkowe. Nie każdy musi z nich korzystać, chcieć to robić, jednakże są tacy, którzy zmuszeni są do tego, żeby szukać pomocy w miejscach innych niż banki.

Pożyczek pozabankowych nie należy się obawiać, jeśli tylko zaciągane są one z głową. Są to tak zwane kredyty bez bik i krd  również dla osób zadłużonych. Ale ta zasada tyczy się każdego rodzaju zobowiązań, bez względu na to, gdzie są one zaciągane. Pożyczki pozabankowe mogą być tanie, bo instytucje pozabankowe, firmy pożyczkowe często chcą być konkurencją dla banków, więc mają w swojej ofercie produkty, które nie są wcale droższe od tych bankowych. A w przypadku pożyczek pozabankowych tych prywatnych zawsze jest możliwość negocjowania wysokości oprocentowania.

Post Your Comment Here